Cennik wynajmu Maserati

1199 zł – cały dzień, bez limitu czasu
+ 200zł w przypadku samodzielnego prowadzenia pojazdu
(+ 1zł/km)

Parametry samochodu

Silnik: 4.8 V8
Pojemność silnika: 4691 cm3
Moc: 505 KM
Przyspieszenie do 100 km/h: 5.1 s
Prędkość maksymalna: 285 km/h

Zapytaj o wynajem

Wypożycz Maserati na Ślub!

Jeśli w ostatnich dniach poświęciliście sporo czasu na poszukiwania wymarzonego samochodu do Ślubu, to serdecznie chcemy przedstawić Wam nasz niepowtarzalny samochód, jakim jest Maserati Quattroporte V. Auto to idealnie sprawdza się w roli samochodu ślubnego, o czym przekonały się już spore ilości Par Młodych, które korzystały z naszych usług. Dołącz do nich i Ty i już dziś skontaktuj się z nami w celu ustalenia terminu wynajmu! Zanim to zrobisz możesz jeszcze zapoznać się z największymi atutami naszego samochodu!

Maserati do Ślubu to idealne rozwiązanie głównie dlatego, że Quattroporte V to samochód, który ma w sobie nie tylko klasę i elegancję, ale też nutę sportowego szaleństwa, o czym świadczyć może niesamowity silnik, którego dźwięk sprawia, że auto jeszcze mocniej zwraca na siebie uwagę wszystkich przechodniów. Gwarantujemy, że dzięki temu w samochodzie tym poczujecie się wyjątkowo.

 

Zapytajcie o wynajem Maserati!

Jeśli jesteście zainteresowani wynajmem Maserati do Ślubu, to śmiało skontaktujcie się z nami i zapytajcie o możliwy termin wynajmu. Ta limuzyna o sportowym charakterze czeka na Was po to, aby dzień Waszego Ślubu uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym!

Ceny wynajmu Maserati

Jak już mieliście okazję zauważyć Maserati na Ślubu wypożyczane jest w dwóch wariantach. Pierwszy z nich w cenie 1199zł oferuje wynajem samochodu wraz z kierowcą. Jeśli jesteście zdecydowani na to, aby samochód prowadził Pan Młody (lub oczywiście Pani Młoda), to do ceny tej doliczyć musicie 200zł. Samochód wynajmowany jest na cały dzień, bez żadnego limitu czasowego, dzięki czemu w dniu Ślubu bez stresu będziecie mogli zrobić sobie chociażby super sesję zdjęciową przy Waszym wymarzonym aucie ślubnym!