Cennik wynajmu Lamborghini

1899 zł – 3h
2199 zł – 5h
2299 zł – cały dzień, bez limitu czasu
Ceny zawierają prowadzenie pojazdu
(+ 2zł/km)

 

Parametry samochodu

Silnik: 5.0 V10
Pojemność silnika: 4961 cm3
Moc: 520 KM
Przyspieszenie do 100 km/h: 3.95 s
Prędkość maksymalna: 315 km/h

Zapytaj o wynajem

Wypożycz Lamborghini na Ślub!

Wiecie, że Lamborghini powstało tylko dlatego, że niezadowolony Klient korzystający z samochodów marki Ferrari postanowił zacząć tworzy samochody, które spełniać będą jego oczekiwania? To o czymś świadczy, o czym przekonać możesz się nie tylko jeżdżąc Lamborghini, ale też oglądając jego zdjęcia. Na świecie jest cała masa zwolenników zarówno Ferrari, jak i Lamborghini. Ci drudzy swoje ukochane auta chwalą za sportowy pazur, agresywny wygląd i niesamowitą moc. Jeśli marzysz więc o tym, aby w dniu swojego Wesela podróżować wyjątkowym samochodem, to koniecznie zastanów się nad wynajmem Lamborghini do Ślubu. Skontaktuj się z nami i ustal termin wypożyczenia samochodu!

Lamborghini do Ślubu to gwarancja satysfakcji, komfortu i niezapomnianych wrażeń, o których na zawsze zapamiętacie nie tylko Wy, ale też wszyscy Wasi Goście, którzy będą mieli okazję podziwiać Was w czasie jazdy tym motoryzacyjnym cudem!

Zapytajcie o wynajem Lamborghini!

Wiecie już, że Lamborghini to błyskawica, która do setki rozpędza się w niecałe 4 sekundy? Macie świadomość, że to auto niezwykle wygodne, którym po odpowiednim przeszkoleniu dobrze podróżować będzie się Wam w warunkach miejskich? Jesteście gotowi na to, aby uczynić dzień Waszego Ślubu jeszcze bardziej wyjątkowym? Już dziś skontaktujcie się z nami i zapytajcie o możliwość wypożyczenia naszego Lamborghini w dniu Waszego Ślubu! Czekamy na Was z nadzieją, że będziemy mieli możliwość spełnienia również Waszych marzeń!

Ceny wynajmu Lamborghini

Analizując informacje w górnej części strony zauważyliście już z pewnością, że koszt wynajmu Lamborghini zależny jest od długości czasu, na który chcecie wypożyczyć ten wspaniały samochód. Otóż w przypadku wynajmu na trzy godzin koszt to 1899. Wynajem na pięć godzin kosztuje 2199zł, a wynajem na cały dzień 2299. Chcieliśmy Was poinformować, że zdecydowana większość naszych Klientów decyduje się na wynajem Lamborgini do Ślubu na cały dzień dając sobie możliwość spokojnego przeprowadzenia sesji zdjęciowej w towarzystwie tej włoskiej błyskawicy!