Cennik wynajmu Ferrari

1899 zł – 3h
2199 zł – 5h
2299 zł – cały dzień, bez limitu czasu
Ceny zawierają prowadzenie pojazdu
(+ 2zł/km)

Parametry samochodu

Silnik: 4.3 V8
Pojemność silnika: 4308 cm3
Moc: 490 KM
Przyspieszenie do 100 km/h: 4.0 s
Prędkość maksymalna: 315 km/h

Zapytaj o wynajem

Wypożycz Ferrari na Ślub!

Szukacie wyjątkowego samochodu, który idealnie sprawdzi się w roli pojazdu, który przewozić będzie Was w dniu Waszego Ślubu? Wynajem Ferrari to doskonały wybór i serdecznie zachęcamy Was do tego, abyście zdecydowali się na wypożyczenie właśnie tego wspaniałego samochodu. Jeśli już teraz wiecie, że chcecie postawić na wynajem Ferrari do Ślubu, to śmiało się z nami skontaktujcie, jeśli z kolei chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o tym kultowym samochodzie, to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami!

Ferrari F430 to samochód uznawany za ikonę włoskiego stylu, który powala nie tylko wyglądem, ale też dynamiką jazdy. Do przysłowiowej setki rozpędza się on w zaledwie cztery sekundy dając tym samym każdemu kierującemu niesamowitą frajdę. Ferrari to motoryzacyjna perła, która zawraca na siebie uwagę również niesamowitym brzmieniem silnika. Jeśli więc chcecie, aby wszyscy zachwycali się zarówno wyglądem jak i dźwiękiem Waszego ślubnego samochodu, to koniecznie postawcie na właśnie to auto, które spełni wszelkie Wasze oczekiwania i sprawi, że w dniu Ślubu poczujecie się jeszcze bardziej wyjątkowo!

 

Jeśli martwicie się, że jazda Ferrari może być dla Was zbyt skomplikowana, to pragniemy Was uspokoić. Po pierwsze, przed jazdą zostaniecie przez nas dokładnie przeszkoleni, aby dobrze zrozumieć jak korzystać z możliwości tego spektakularnego samochodu. Z naszej strony zapewniamy, że auto jest w pełni bezpieczne i pozwala na wygodną jazdę w miejskich warunkach.

Zapytajcie o wynajem Ferrari!

Nie zwlekajcie już ani chwili dłużej, ale chwyćcie za telefon i zadzwońcie do nas w celu ustalenia terminu wynajmu Ferrari do Ślubu! Zapewnijcie sobie możliwość przejazdu samochodem, od którego trudno oderwać wzrok i sprawcie, że dzień Waszego Ślubu będzie jeszcze bardziej wyjątkowy!

Ceny wynajmu Ferrari

Koszt wynajmu naszego samochodu zależny jest od długości czasu, na który chcecie go dla siebie zarezerwować. Jeśli wystarczy Wam wynajem trzygodzinny, to zapłacicie za niego jedynie 1899zł. Przy wynajmie na pięć godzin musicie liczyć się z kosztem 2199zł. Z kolei wynajem na cały dzień to koszt rzędu 2299zł i opcja ta jest wybierana najczęściej, a to dlatego, że daje możliwość nie tylko przejazdu samochodem do Kościoła i z Kościoła na salę, ale też w plener, gdzie Pary Młode często decydują się na zrobienie niezapomnianych zdjęć w towarzystwie Ferrari wypożyczonego na Ślub!